O ANNIELE

                

Jak to celé začalo?

Téma ženské krásy a péče o sebe je mi velké blízké. Zdravý životní styl ve větší hloubce než pohyb a pestrá strava. Povedlo se mi propojit tyto dvě oblasti. Touha pomoci ženám cítit se krásně s ohledem na své zdraví a pohodlí vedla k založení značky.  Nahradit syntetické materiály v kontaktu s nejintimnější části ženského těla za přírodní. Zvednout úroveň pohodlných střihu na žensky smyslné pro denní nošení. Spodní prádlo z hedvábně jemného bambusu a krajky. Povedlo se. Získalo si velkou oblibu a mnoho žen mělo ve svém šatníku převážně kalhotky a braletky od Anniely.

Od spodního prádla je to již malý krok k nočnímu prádlu a oblečení. Tímto směrem se rozšířila nabídka. Stále kladu důraz na udržitelnost, pohodlí, šetrné materiály a ženskost. Detaily na kterých záleží. Střípky, které tvoří příběh náš i váš. Podpoří vaše sebevědomí, zdraví a pohled na udržitelný šatník a samu sebe.

Ukážu Vám, že slušet vám to může ve dne i v noci. :) V božích šatech, i v pyžamu. Každý kousek šatníku přispívá k tomu, jak se cítíte. Přeji si, aby jste probudily a ukázaly světu své pravé já.

Cítily se jako bohyně. Takové, jaké jsme právě teď. Není to o věku a ani velikosti. Je to o našem vnitřním pocitu, který vyzařuje navenek. A to, co nosíme to umí krásně podpořit. 

Kromě své značky se věnuji fotografování. Ráda vám ukážu, že stačí jemné líčení, správné naladění a budete zářit. Vaši vnitřní jiskru zachytím na fotografiích. Pro vás, vaše blízké, sociální sítě a podnikání. Těším se setkání online, offline nebo před objektivem. 😊