O ANNIELE

        40068906_542565189527314_7070262020351721472_o       Oblékám ženské křivky do pohodlného a svůdného spodního prádla.                        

 

                                                                                                         

Ráda nosíte krásné spodní prádlo, přestože vám materiál nebo střih nesedí? Chcete se cítit atraktivně, a tak se držíte přísloví "pro krásu se musí trpět“? Najít pohodlné a přitom šmrncovní kalhotky je celkem oříšek. Pomůžu vám ho rozlousknout. 
 
 
Jak jsem ke kalhotkám přišla
 
Miluji krajkové spodní prádlo, které ale bývá často nepohodlné. Řešila jsem to dvěma variantami kalhotek - jedna příjemná na tělo, druhá hezká na pohled.Podle okolností, někdy bavlněné sportovní, jindy krásné krajkové ze syntetických materiálů.  Ze zdravotních důvodu jsem časem druhý typ kalhotek ze svého šatníku úplně vyřadila. A začalo hledání hezkého spodního prádla z bavlny. Nechtěla jsem se spokojit s obyčejnými kalhotkami a nosit pouze “bombarďáky“. Čím dál víc mi záleželo na zdraví a také pohodlí. Tu se zrodil nápad ušít si kalhotky z přírodních materiálů s krajkou. Trvalo nějaký pátek, než jsem vychytala mouchy, vyzkoušela více materiálů i střihů.
 
 
Začala jsem se šití věnovat více. Spodní prádlo pro rodinu a známé jsem tvořila s velkým nadšením. Slyšet spokojené ženy, jak se jim prádlo líbí a skvěle padne, mě hřálo u srdce. Touha pomoci vyřešit stejný problém s prádlem i dalším ženám vedla k založení vlastní značky.
 
Kdo stojí za značkou Anniela?
 
Jmenuji se Anna a jsem milá, milující a temperamentní tvořivá duše. Ráda trávím čas v kuchyni, u šicího stroje a s foťákem v ruce. Miluji tanec, růžovou barvu a francouzský střih kalhotek. 
 
Spodní prádlo tvořím s láskou k ženskému tělu. Vybírám přírodní materiály vyrobené v České republice jako bambus, bio bavlnu a kvalitní krajku. Plánuji pro vás šít také zdravé podprsenky a košilky.
 
Vyberte si své jedinečné 
 
 
a budete se cítit pohodlně a svůdně.