O ANNIELE

                

Kdo stojí za značkou Anniela?

 
Jmenuji se Anna Havelková, jsem temperamentní tvořivá duše. Ráda fotím, experimentují v kuchyni a tvořím. Miluji tanec, dobré jídlo, pomalou módu, dlouhé šaty a krásné prádlo. 
 
Spodní prádlo je základ šatníku i přesto, že ho ostatní většinou nevidí. Je to takové naše osobní tajemství, které může hodně ovlivnit. Naše zdraví, krásu i sebevědomí.
 
Ráda nosím krajkové spodní prádlo, které ale bývá často nepohodlné. Řešila jsem to dvěma variantami kalhotek - jedna příjemná na tělo, druhá hezká na pohled. Podle okolností, někdy čistě bavlněné, jindy krásné krajkové ze syntetických materiálů. Před třemi lety jsem ze svého šuplíku vyřadila všechny syntetické a neprodyšné kalhotky. Důvod byl jasný, mé zdraví. 

A začalo hledání hezkého spodního prádla z bavlny. Nechtěla jsem se spokojit s obyčejnými bavlněnými kalhotkami, chyběla mi elegantní varianta. Záleželo mi na zdraví, pohodlí a také vzhledu. Tu se zrodil nápad ušít si kalhotky z přírodních materiálů s krajkou. 
 
Vyzkoušela jsem různé materiály i střihy. Když jsem objevila přírodní materiál bambus, naprosto mě okouzlil. Je velmi hebký a má řadu skvělých vlastností. Je především prodyšný, antibakteriální a hypoalergenní. Naprosto ideální materiál na spodní prádlo. Kalhotky jsem šila nejdříve pro rodinu a kamarádky. Krásné ohlasy, jak kalhotky skvělé sedí, jsou jemné na dotek a zároveň krásné na pohled, mě dovedly k založení vlastní značky. Přála jsem si pomoci i dalším ženám cítit se výjimečně a hýčkat se pohodlným, pokožce prospěšným spodním prádlem. 
 
Střihy navrhuji tak, aby jste se cítily jako bohyně. Při výrobě kombinuji hebký bambus s jemnou krajkou, díky niž je prádlo Anniela smyslné a rafinované. Vyberte si z naší nabídky svůj nový oblíbený kousek šatníku  TADY.